Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik

Marmara_pdr_2007 Girişliler Paylaşım Sitesi

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Özel Eğitim Merkezine Gidiş!!!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
>>>ŞuLee<<
Yeni Üye
Yeni Üye
>>>ŞuLee<<

Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 12/03/08 Mesaj Sayısı : 49 Nerden : İş/Hobiler : Kaçıncı Sınıf :

Özel Eğitim Merkezine Gidiş!!! Vide
MesajKonu: Özel Eğitim Merkezine Gidiş!!!   Özel Eğitim Merkezine Gidiş!!! EmptyC.tesi Ekim 25, 2008 2:32 pm

Arkadaşlar bidiğiniz gibi 28 ekimdeki özel eğitim dersimizi Metin Sabancı Spastik Çocuklar Rehabilitasyon Merkezi'nde yapacağız.
Buraya ulaşım için 2 otobüs ayarlandı..Salı günü PDR dersimizden sonra saat 11de otobüsler eğitim fakültesinin önünden hareket edecek..Bizim için Rehabilitasyon Merkezinde konferans salonu ayarlandı..Yani herşey belli bir program dahilinde yapılacak..
Bu yüzden bu etkinliğe katılımın yüksek oranda olması ve geç kalınmaması son derece önemli..Buna dikkat edelim lütfen Smile
*.ZUHAL.*
Admin
Admin
*.ZUHAL.*

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 09/03/08 Mesaj Sayısı : 374 Nerden : ::karanlığın olmadığı yerden:: İş/Hobiler : Kaçıncı Sınıf : 2. sınıf

MesajKonu: Geri: Özel Eğitim Merkezine Gidiş!!!   Özel Eğitim Merkezine Gidiş!!! EmptyC.tesi Ekim 25, 2008 3:00 pm

teşşekürler şule. bu ders güzel olucak gibi. çünkü işlediğimiz konular teorik olarak işlendiğinde çok da verimli olmuyor...
https://marmarapdr.yetkin-forum.com
ÖZKAN
Süper Üye
Süper Üye
ÖZKAN

Erkek
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 19/03/08 Mesaj Sayısı : 228 Nerden : ANTALYA İş/Hobiler : GALATASARAY Kaçıncı Sınıf : 2.SINIF

MesajKonu: Geri: Özel Eğitim Merkezine Gidiş!!!   Özel Eğitim Merkezine Gidiş!!! EmptyC.tesi Ekim 25, 2008 4:29 pm

evet gidelım gorelım:D
>>>ŞuLee<<
Yeni Üye
Yeni Üye
>>>ŞuLee<<

Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 12/03/08 Mesaj Sayısı : 49 Nerden : İş/Hobiler : Kaçıncı Sınıf :

MesajKonu: Geri: Özel Eğitim Merkezine Gidiş!!!   Özel Eğitim Merkezine Gidiş!!! EmptyC.tesi Ekim 25, 2008 7:36 pm

bencede çok faydalı olucak..Ayrıca şu an için erken ama 2 Aralıkta kampüste Otizmle ilgili bir konferans var.Ona da gitsek çok iyi olur bizim için..Salı gününe denk geliyor..Eğer saat denk gelirse özel eğitim dersinde gidebiliriz bence:)

Özel Eğitim Merkezine Gidiş!!!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası