Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik

Marmara_pdr_2007 Girişliler Paylaşım Sitesi

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

HARÇLARIN YATIRILMASI VE DEKONTLARLA İLGİLİ!!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
>>>ŞuLee<<
Yeni Üye
Yeni Üye
>>>ŞuLee<<

Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 12/03/08 Mesaj Sayısı : 49 Nerden : İş/Hobiler : Kaçıncı Sınıf :

HARÇLARIN YATIRILMASI VE DEKONTLARLA İLGİLİ!! Vide
MesajKonu: HARÇLARIN YATIRILMASI VE DEKONTLARLA İLGİLİ!!   HARÇLARIN YATIRILMASI VE DEKONTLARLA İLGİLİ!! EmptyPerş. Ağus. 14, 2008 10:13 pm

Arkadaşlar öğrenci işleri kapalı olduğundan(her zamanki gibi) bölümdeki görevlilerden birine sordum..harçların yatırılması yeterliymiş,dekontlar getirilmese de sorun olmazmış..

kesin bir bilgi olmamakla birlikte sizinle paylaşmak istedim:)))
herkese iyi tatiller bu arada:)))
*.ZUHAL.*
Admin
Admin
*.ZUHAL.*

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 09/03/08 Mesaj Sayısı : 374 Nerden : ::karanlığın olmadığı yerden:: İş/Hobiler : Kaçıncı Sınıf : 2. sınıf

MesajKonu: Geri: HARÇLARIN YATIRILMASI VE DEKONTLARLA İLGİLİ!!   HARÇLARIN YATIRILMASI VE DEKONTLARLA İLGİLİ!! EmptyCuma Ağus. 15, 2008 12:26 am

kimilerinin de merak ettiği soru: başka biri yatırabilir mi harcı? illa öğrencinin kendisi mi yatırmalı?
bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi???
https://marmarapdr.yetkin-forum.com
>>>ŞuLee<<
Yeni Üye
Yeni Üye
>>>ŞuLee<<

Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 12/03/08 Mesaj Sayısı : 49 Nerden : İş/Hobiler : Kaçıncı Sınıf :

MesajKonu: Geri: HARÇLARIN YATIRILMASI VE DEKONTLARLA İLGİLİ!!   HARÇLARIN YATIRILMASI VE DEKONTLARLA İLGİLİ!! EmptyCuma Ağus. 15, 2008 8:27 pm

başkası da yatırabilir arkadaşlar,önemli olan öğrenci numarası..ben geçen sene yatırıcaktım bi arkadaşın harcını..sorun olmaz yani başkası yatırsa da..
*.ZUHAL.*
Admin
Admin
*.ZUHAL.*

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 09/03/08 Mesaj Sayısı : 374 Nerden : ::karanlığın olmadığı yerden:: İş/Hobiler : Kaçıncı Sınıf : 2. sınıf

MesajKonu: Geri: HARÇLARIN YATIRILMASI VE DEKONTLARLA İLGİLİ!!   HARÇLARIN YATIRILMASI VE DEKONTLARLA İLGİLİ!! EmptyC.tesi Ağus. 16, 2008 4:11 pm

ok canım saol
Ö*M*E*R
Süper Üye
Süper Üye
Ö*M*E*R

Erkek
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 12/03/08 Mesaj Sayısı : 292 Nerden : DARBOĞAZ(niğde) İş/Hobiler : ÖĞRENCİ Kaçıncı Sınıf :

MesajKonu: Geri: HARÇLARIN YATIRILMASI VE DEKONTLARLA İLGİLİ!!   HARÇLARIN YATIRILMASI VE DEKONTLARLA İLGİLİ!! EmptyPtsi Ağus. 18, 2008 7:04 pm

ya bir de katkı çıkanlar yatırıyormuymuş haberi olan var mı
ÖSLEM
Aktif Üye
Aktif Üye
ÖSLEM

Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 18/03/08 Mesaj Sayısı : 82 Nerden : İSTANBUL İş/Hobiler : Kaçıncı Sınıf : 2. sınıf

MesajKonu: Geri: HARÇLARIN YATIRILMASI VE DEKONTLARLA İLGİLİ!!   HARÇLARIN YATIRILMASI VE DEKONTLARLA İLGİLİ!! EmptyPtsi Ağus. 18, 2008 9:01 pm

EVET YATIRILO AMA ÇK AZ Bİ MİKTAR.YAKLAŞK 25 YTL DİE BİLİORM.ZATEN BANKAYA GİDİP HARÇ PARAMI YATIRCAM DEYİP TC KİMLİK NUMARANI SOLEYİNCE ORDAN ÖDEMEN GEREKEN MİKTAR DA SOLENİO
ÖZKAN
Süper Üye
Süper Üye
ÖZKAN

Erkek
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 19/03/08 Mesaj Sayısı : 228 Nerden : ANTALYA İş/Hobiler : GALATASARAY Kaçıncı Sınıf : 2.SINIF

MesajKonu: Geri: HARÇLARIN YATIRILMASI VE DEKONTLARLA İLGİLİ!!   HARÇLARIN YATIRILMASI VE DEKONTLARLA İLGİLİ!! EmptySalı Ağus. 19, 2008 6:46 pm

tamm arkadsalr saolunn..bıde okula ne zamn gelceksınız ben artık ozledım okulumu:D
>>>ŞuLee<<
Yeni Üye
Yeni Üye
>>>ŞuLee<<

Kadın

MesajKonu: Geri: HARÇLARIN YATIRILMASI VE DEKONTLARLA İLGİLİ!!   HARÇLARIN YATIRILMASI VE DEKONTLARLA İLGİLİ!! EmptyPtsi Ağus. 25, 2008 9:48 pm

Arkadaşlar,dekontlarla ilgili yeni edindiğim bir bilgiyi paylaşmak istiyorumm..Öğrenci işlerine sormuş bi arkadaşım(burdan Gökçe ye tşklerimi sunuyorum:))) dekontların erkenden getirilmesi şart değilmiş..20 si 25 i gibi de olabilirmiş..Yani erkenden gelmeniz şart değil arkadaşlar:P
Bilgilerinize:)
*.ZUHAL.*
Admin
Admin
*.ZUHAL.*

Kadın

MesajKonu: Geri: HARÇLARIN YATIRILMASI VE DEKONTLARLA İLGİLİ!!   HARÇLARIN YATIRILMASI VE DEKONTLARLA İLGİLİ!! EmptySalı Ağus. 26, 2008 6:16 pm

>>>ŞuLee<< demiş ki:
Arkadaşlar,dekontlarla ilgili yeni edindiğim bir bilgiyi paylaşmak istiyorumm..Öğrenci işlerine sormuş bi arkadaşım(burdan Gökçe ye tşklerimi sunuyorum:))) dekontların erkenden getirilmesi şart değilmiş..20 si 25 i gibi de olabilirmiş..Yani erkenden gelmeniz şart değil arkadaşlar:P
Bilgilerinize:)
eet önemli olan 1-12 eylül arası harcın yatırılması dekontun okula ne zman verildiği çok da önemli değil.
cebrail ay
Yeni Üye
Yeni Üye
cebrail ay

Erkek
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 11/04/08 Mesaj Sayısı : 38 Nerden : AMED(diyarbakır) İş/Hobiler : hayat yalan,yalan hayat;her şey yalan... Kaçıncı Sınıf :

MesajKonu: Geri: HARÇLARIN YATIRILMASI VE DEKONTLARLA İLGİLİ!!   HARÇLARIN YATIRILMASI VE DEKONTLARLA İLGİLİ!! EmptyCuma Ağus. 29, 2008 10:03 am

arkadaşlar bu ilgi ve bilgilerinizi görünce gözlerim yaşardı gerçekten.ben bu bilgilerin çoğunu biliyodum ama yinede sağolun varolun.....sizler de olmasanız ne yapacaz bilmiyom yaniiiiiiiiiiiiiiiiiii
ÖSLEM
Aktif Üye
Aktif Üye
ÖSLEM

Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 18/03/08 Mesaj Sayısı : 82 Nerden : İSTANBUL İş/Hobiler : Kaçıncı Sınıf : 2. sınıf

MesajKonu: Geri: HARÇLARIN YATIRILMASI VE DEKONTLARLA İLGİLİ!!   HARÇLARIN YATIRILMASI VE DEKONTLARLA İLGİLİ!! EmptyPerş. Eyl. 04, 2008 10:21 pm

arkadaşlar , islam arkadaşımız dün öğrenci işlerine sormuş ders kaydı die bişe yok haberiniz olsunn...
Sümeyye
Yeni Üye
Yeni Üye
Sümeyye

Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 13/03/08 Mesaj Sayısı : 4 Nerden : İş/Hobiler : Kaçıncı Sınıf :

MesajKonu: Geri: HARÇLARIN YATIRILMASI VE DEKONTLARLA İLGİLİ!!   HARÇLARIN YATIRILMASI VE DEKONTLARLA İLGİLİ!! EmptyCuma Eyl. 05, 2008 6:25 am

selam arkadaşlar.acaba okulun ilk haftası okula gelecek olan var mı?şimdi kalkıp gelirim buralardan kimse gelmezse boşu boşuna gelmiş olurum.geri de dönemem.3-5 kişiyle ders yapılır mı acaba?
>>>ŞuLee<<
Yeni Üye
Yeni Üye
>>>ŞuLee<<

Kadın

MesajKonu: Geri: HARÇLARIN YATIRILMASI VE DEKONTLARLA İLGİLİ!!   HARÇLARIN YATIRILMASI VE DEKONTLARLA İLGİLİ!! EmptyCuma Eyl. 05, 2008 10:32 am

canım,benim tahminim ilk hafta ders yapılmaz kitaplardan flan bahsedilir..ders yapılsa bile ciddi bi şekilde ilerlenmez,gelmessen de pek kaybın olmaz die düşünüyorum..Ayrıca içiniz rahat olsun ben not alıcam paylaşırım sizle..Siz rahat rahat bayramınızı geçirin ailenizle...(=
*.ZUHAL.*
Admin
Admin
*.ZUHAL.*

Kadın

MesajKonu: Geri: HARÇLARIN YATIRILMASI VE DEKONTLARLA İLGİLİ!!   HARÇLARIN YATIRILMASI VE DEKONTLARLA İLGİLİ!! EmptyCuma Eyl. 05, 2008 4:40 pm

ben geliyorum ilk hafta kimse olmasa da:)) bence de ilk hafta ders olmaz ama biz bi hocaları tanırız fln. gelmeyenlere de anlatırız artık.
cebrail ay
Yeni Üye
Yeni Üye
cebrail ay

Erkek
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 11/04/08 Mesaj Sayısı : 38 Nerden : AMED(diyarbakır) İş/Hobiler : hayat yalan,yalan hayat;her şey yalan... Kaçıncı Sınıf :

MesajKonu: Geri: HARÇLARIN YATIRILMASI VE DEKONTLARLA İLGİLİ!!   HARÇLARIN YATIRILMASI VE DEKONTLARLA İLGİLİ!! EmptyCuma Eyl. 05, 2008 5:29 pm

arkadaşlar ben ve adaşım cebrail urtekin 10 eylülde istanbulda olacaz.ilgililere duyurulur.sonra vay efendim duymadık,görmedik demeyin...duyanlar duymayanlara söylesin,görenlerde görmeyenlere iletsin bir zahmet....kib.....
>>>ŞuLee<<
Yeni Üye
Yeni Üye
>>>ŞuLee<<

Kadın

MesajKonu: Geri: HARÇLARIN YATIRILMASI VE DEKONTLARLA İLGİLİ!!   HARÇLARIN YATIRILMASI VE DEKONTLARLA İLGİLİ!! EmptyCuma Eyl. 05, 2008 10:28 pm

Cebrail gelin kardeşim yaa..bekliyorum valla dört gözle,acaip özledim Smile)
sevda abacı
Yeni Üye
Yeni Üye

Yaş : Kayıt tarihi : 17/03/08 Mesaj Sayısı : 8 Nerden : İş/Hobiler : Kaçıncı Sınıf :

MesajKonu: Geri: HARÇLARIN YATIRILMASI VE DEKONTLARLA İLGİLİ!!   HARÇLARIN YATIRILMASI VE DEKONTLARLA İLGİLİ!! EmptyÇarş. Eyl. 10, 2008 9:35 am

pale bende ilk hafta ordayım zulal merak etme bide ben şey sorcaktım ben bizim burda gittim akbanka işte harç yatıracam dedim adam marmara üni. hesabı daha açılmadı dedi başka böyle bi sorun yaşayan varmı ya da yatıran?
sevda abacı
Yeni Üye
Yeni Üye

Yaş : Kayıt tarihi : 17/03/08 Mesaj Sayısı : 8 Nerden : İş/Hobiler : Kaçıncı Sınıf :

MesajKonu: Geri: HARÇLARIN YATIRILMASI VE DEKONTLARLA İLGİLİ!!   HARÇLARIN YATIRILMASI VE DEKONTLARLA İLGİLİ!! EmptyÇarş. Eyl. 10, 2008 11:39 am

arkadaş katkı kredisi alanlar bu dönemde harç yatırmayacakmış ben öğrenci işlerinin yalancısıyım şaka bi yana aradım sordum yanim Smile
Ö*M*E*R
Süper Üye
Süper Üye
Ö*M*E*R

Erkek
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 12/03/08 Mesaj Sayısı : 292 Nerden : DARBOĞAZ(niğde) İş/Hobiler : ÖĞRENCİ Kaçıncı Sınıf :

MesajKonu: Geri: HARÇLARIN YATIRILMASI VE DEKONTLARLA İLGİLİ!!   HARÇLARIN YATIRILMASI VE DEKONTLARLA İLGİLİ!! EmptyÇarş. Eyl. 10, 2008 12:38 pm

sağolun tüm bilgiler için ben de bu akşam çıkıyoırum yola sabaha ordayım.görüşmek üzere:)
*.ZUHAL.*
Admin
Admin
*.ZUHAL.*

Kadın

MesajKonu: Geri: HARÇLARIN YATIRILMASI VE DEKONTLARLA İLGİLİ!!   HARÇLARIN YATIRILMASI VE DEKONTLARLA İLGİLİ!! EmptyÇarş. Eyl. 10, 2008 2:04 pm

sevda abacı demiş ki:
pale bende ilk hafta ordayım zulal merak etme bide ben şey sorcaktım ben bizim burda gittim akbanka işte harç yatıracam dedim adam marmara üni. hesabı daha açılmadı dedi başka böyle bi sorun yaşayan varmı ya da yatıran?
ben gittim yatırdım harcımı. öle bi sorunla karşılaşmadım. belki gittiğin bankanın bi sorunu vardır. neyse zaten yatırmıcakmışsınız. sorun yok o zaman
>>>ŞuLee<<
Yeni Üye
Yeni Üye
>>>ŞuLee<<

Kadın

MesajKonu: Geri: HARÇLARIN YATIRILMASI VE DEKONTLARLA İLGİLİ!!   HARÇLARIN YATIRILMASI VE DEKONTLARLA İLGİLİ!! EmptyÇarş. Eyl. 10, 2008 5:22 pm

sevdacım ben geçen sene yatıracağım zaman öğleden sonra 3 gibi gitmiştim bana da öyle demişlerdi,sabah saatlerinde gitsen daha iyi olur diye düşünüyorum ben.aynı sorunla karşılaşmazsın die tahmin ediyorum..
ÖSLEM
Aktif Üye
Aktif Üye
ÖSLEM

Kadın

MesajKonu: Geri: HARÇLARIN YATIRILMASI VE DEKONTLARLA İLGİLİ!!   HARÇLARIN YATIRILMASI VE DEKONTLARLA İLGİLİ!! EmptyÇarş. Eyl. 10, 2008 5:46 pm

onu bana da dediler.bizim okuldan bi kişinin harç bilgileri çıkıosa sonrak iiki kişinin çıkmıo falan die.ama o büyük ihtimalle harç kredisi alanlara oluo.kaç kişi duyduysam ole sorun çıkan harç kredisi alıo çünkü.
sevda abacı
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: HARÇLARIN YATIRILMASI VE DEKONTLARLA İLGİLİ!!   HARÇLARIN YATIRILMASI VE DEKONTLARLA İLGİLİ!! EmptyÇarş. Eyl. 10, 2008 10:24 pm

çok saolun arkadaşlar

HARÇLARIN YATIRILMASI VE DEKONTLARLA İLGİLİ!!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası