Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik

Marmara_pdr_2007 Girişliler Paylaşım Sitesi

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Eğitim Felsefesi Final Notları:))) yeni!!!!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
>>>ŞuLee<<
Yeni Üye
Yeni Üye
>>>ŞuLee<<

Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 12/03/08 Mesaj Sayısı : 49 Nerden : İş/Hobiler : Kaçıncı Sınıf :

Eğitim Felsefesi Final Notları:))) yeni!!!! Vide
MesajKonu: Eğitim Felsefesi Final Notları:))) yeni!!!!   Eğitim Felsefesi Final Notları:))) yeni!!!! EmptyPtsi Haz. 23, 2008 11:40 pm

Arkadaşlar Bülent Hocamız derslere devam ettiğimiz için final notlarımıza 5'er puan daha eklemiş..
Hocam bitanesiniz diyorum..Teşekkür ediyorum:))
Yeni Notlarımız:
http://uploaded.to/?id=t0zcyz
*.ZUHAL.*
Admin
Admin
*.ZUHAL.*

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 09/03/08 Mesaj Sayısı : 374 Nerden : ::karanlığın olmadığı yerden:: İş/Hobiler : Kaçıncı Sınıf : 2. sınıf

MesajKonu: Geri: Eğitim Felsefesi Final Notları:))) yeni!!!!   Eğitim Felsefesi Final Notları:))) yeni!!!! EmptySalı Haz. 24, 2008 10:13 pm

teşekkürler sana da hocama daaa....
https://marmarapdr.yetkin-forum.com
_ZAFER_
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 18/03/08 Mesaj Sayısı : 7 Nerden : TURHAL İş/Hobiler : Kaçıncı Sınıf :

MesajKonu: Geri: Eğitim Felsefesi Final Notları:))) yeni!!!!   Eğitim Felsefesi Final Notları:))) yeni!!!! EmptySalı Haz. 24, 2008 10:36 pm

ya sınav sonuçlarına ulasamıyorum
*.ZUHAL.*
Admin
Admin
*.ZUHAL.*

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 09/03/08 Mesaj Sayısı : 374 Nerden : ::karanlığın olmadığı yerden:: İş/Hobiler : Kaçıncı Sınıf : 2. sınıf

MesajKonu: Geri: Eğitim Felsefesi Final Notları:))) yeni!!!!   Eğitim Felsefesi Final Notları:))) yeni!!!! EmptySalı Haz. 24, 2008 11:16 pm

linki tıkla karşına reklam çıkıo onu kapat sonra download yazan yeri tıkla karşına çıkan pencereden aç'ı tıkla. bu şekilde açılması lazım....
https://marmarapdr.yetkin-forum.com
ABDURRAHMAN ÖZKAN
Aktif Üye
Aktif Üye
ABDURRAHMAN ÖZKAN

Erkek
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 11/03/08 Mesaj Sayısı : 86 Nerden : İSTANBUL/KÜÇÜKCEKMECE(YEŞİLOVA) İş/Hobiler : Kaçıncı Sınıf :

MesajKonu: Geri: Eğitim Felsefesi Final Notları:))) yeni!!!!   Eğitim Felsefesi Final Notları:))) yeni!!!! EmptyÇarş. Haz. 25, 2008 7:57 am

Teşk
FFeeyyzzaa
Yeni Üye
Yeni Üye
FFeeyyzzaa

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 13/03/08 Mesaj Sayısı : 48 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Kaçıncı Sınıf :

MesajKonu: Geri: Eğitim Felsefesi Final Notları:))) yeni!!!!   Eğitim Felsefesi Final Notları:))) yeni!!!! EmptyÇarş. Haz. 25, 2008 5:09 pm

thank you;)
Ö*M*E*R
Süper Üye
Süper Üye
Ö*M*E*R

Erkek
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 12/03/08 Mesaj Sayısı : 292 Nerden : DARBOĞAZ(niğde) İş/Hobiler : ÖĞRENCİ Kaçıncı Sınıf :

MesajKonu: Geri: Eğitim Felsefesi Final Notları:))) yeni!!!!   Eğitim Felsefesi Final Notları:))) yeni!!!! EmptyPerş. Haz. 26, 2008 12:15 pm

TEŞEKKÜRLER HOCAYA ŞULEYE AMA AÇAMIYORUM BEN BU NOTLARI:)
Ö*M*E*R
Süper Üye
Süper Üye
Ö*M*E*R

Erkek
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 12/03/08 Mesaj Sayısı : 292 Nerden : DARBOĞAZ(niğde) İş/Hobiler : ÖĞRENCİ Kaçıncı Sınıf :

MesajKonu: Geri: Eğitim Felsefesi Final Notları:))) yeni!!!!   Eğitim Felsefesi Final Notları:))) yeni!!!! EmptyPerş. Haz. 26, 2008 12:17 pm

neyse zuhal anlatmış bak yeni gördüm...
Ö*M*E*R
Süper Üye
Süper Üye
Ö*M*E*R

Erkek

MesajKonu: Geri: Eğitim Felsefesi Final Notları:))) yeni!!!!   Eğitim Felsefesi Final Notları:))) yeni!!!! EmptyPerş. Haz. 26, 2008 12:24 pm

ve açtım baktım emeği geçen herkese teşekkürler:))
ÖZKAN
Süper Üye
Süper Üye
ÖZKAN

Erkek
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 19/03/08 Mesaj Sayısı : 228 Nerden : ANTALYA İş/Hobiler : GALATASARAY Kaçıncı Sınıf : 2.SINIF

MesajKonu: Geri: Eğitim Felsefesi Final Notları:))) yeni!!!!   Eğitim Felsefesi Final Notları:))) yeni!!!! EmptyPerş. Haz. 26, 2008 8:21 pm

aman gecmısızdır bos werın:)
hırsız
Yeni Üye
Yeni Üye
hırsız

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 10/04/08 Mesaj Sayısı : 45 Nerden : adıyaman İş/Hobiler : futbol Kaçıncı Sınıf : hırsız

MesajKonu: Geri: Eğitim Felsefesi Final Notları:))) yeni!!!!   Eğitim Felsefesi Final Notları:))) yeni!!!! EmptyC.tesi Haz. 28, 2008 10:20 pm

..............teşekkürler şule.....diğer dersleri de öğrenseydin zahmet olmazsa......biz gelemiyoruz da......merak ediyorum......
Smile
>>>ŞuLee<<
Yeni Üye
Yeni Üye
>>>ŞuLee<<

Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 12/03/08 Mesaj Sayısı : 49 Nerden : İş/Hobiler : Kaçıncı Sınıf :

MesajKonu: Geri: Eğitim Felsefesi Final Notları:))) yeni!!!!   Eğitim Felsefesi Final Notları:))) yeni!!!! EmptyPaz Haz. 29, 2008 8:02 pm

Rica ederim canım arkadaşlarım=)) Yarın bi işim çıkmazsa okula gidicem hepsini almaya çalışırım..Ama sanırım bütün notlar yayınlanmış burda..Yanılıyor muyum,hangisi eksik?Onu alıyım, yayınlayayım...
ÖZKAN
Süper Üye
Süper Üye
ÖZKAN

Erkek
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 19/03/08 Mesaj Sayısı : 228 Nerden : ANTALYA İş/Hobiler : GALATASARAY Kaçıncı Sınıf : 2.SINIF

MesajKonu: Geri: Eğitim Felsefesi Final Notları:))) yeni!!!!   Eğitim Felsefesi Final Notları:))) yeni!!!! EmptyPtsi Haz. 30, 2008 5:44 pm

arkadaslar turkce butunu alabilecek olan varsa buraya bi koysun yaaaa:(

Eğitim Felsefesi Final Notları:))) yeni!!!!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası