Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik

Marmara_pdr_2007 Girişliler Paylaşım Sitesi

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Çocuklarda Travma Ve Travma Sonrası Stres Tepkileri Ve Başa Çıkma Becerileri Semineri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
*.ZUHAL.*
Admin
Admin
*.ZUHAL.*

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 09/03/08 Mesaj Sayısı : 374 Nerden : ::karanlığın olmadığı yerden:: İş/Hobiler : Kaçıncı Sınıf : 2. sınıf

Çocuklarda Travma Ve Travma Sonrası Stres Tepkileri Ve Başa Çıkma Becerileri Semineri Vide
MesajKonu: Çocuklarda Travma Ve Travma Sonrası Stres Tepkileri Ve Başa Çıkma Becerileri Semineri   Çocuklarda Travma Ve Travma Sonrası Stres Tepkileri Ve Başa Çıkma Becerileri Semineri EmptyCuma Haz. 20, 2008 7:53 pm

EKOL PSİKOLOJİK & PEDAGOJİK DANIŞMANLIK ve EĞİTİM MERKEZİ

EĞİTİMCİ-UZMAN SEMİNERLERİ

ÇOCUKLARDA TRAVMA VE TRAVMA SONRASI STRES TEPKİLERİ VE BAŞA ÇIKMA BECERİLERİ

Konuşmacı: Psikolojik Danışman. Cennet Yıldız

1 Günlük , Toplam 4 Saatlik Program

Tarih : 28 Haziran 2008 Cumartesi
Saat: 10:00-14:00

Programımızda I. Bölüm
Çocuklarda travma ve travma sonrası stres tepkileri ve travmatik yaşantı ile baş etme becerisi geliştirmeye yönelik teorik bilgi verilecektir. (Trafik kazası, bir yakının kaybı, şiddete maruz kalmak, duygusal ve cinsel istismar, doğal afetler…)

Programımızda II. Bölüm

NOT=Programa ana okulu öğretmenleri, ilk ve ortaöğretim okulu öğretmenleri, psikolojik danışmanlık ve psikoloji öğrencileri, özel eğitim uzmanları ,rehber ve psikolojik danışmanlar,sosyal hizmet uzmanları ile psikologlar katılabilir. Kayıt için aşağıdaki telefon numarasına bildirmeniz yeterlidir. Program 15 kişiyle sınırlı olup,katılımcılara belge verilecektir.
Son Kayıt : 25 Haziran 2008 ÇARŞAMBA

[Ücret 100 YTL olup, öğrenciler için 80 YTL dir. Ücret program günü elden kabul edilecektir.

Tel: 0216 355 26 04 (pbx) Fax:
0216 355 25 72

E-mail:info@ekolpsikoloji.com Web:www.ekolpsikoloji.com
Adres:Ekol Psikolojik ve Pedagojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi Şemsettin Günaltay Cad.(Minibüs Cad) Konyalılar Apt. NO :258 Kat:2 D.6 Ethemefendi Kadıköy/İstanbul[/b]
https://marmarapdr.yetkin-forum.com
Ö*M*E*R
Süper Üye
Süper Üye
Ö*M*E*R

Erkek
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 12/03/08 Mesaj Sayısı : 292 Nerden : DARBOĞAZ(niğde) İş/Hobiler : ÖĞRENCİ Kaçıncı Sınıf :

Çocuklarda Travma Ve Travma Sonrası Stres Tepkileri Ve Başa Çıkma Becerileri Semineri Vide
MesajKonu: Geri: Çocuklarda Travma Ve Travma Sonrası Stres Tepkileri Ve Başa Çıkma Becerileri Semineri   Çocuklarda Travma Ve Travma Sonrası Stres Tepkileri Ve Başa Çıkma Becerileri Semineri EmptyC.tesi Haz. 21, 2008 12:44 pm

güzel konusu filan ama burda değiliz üstelik parası çok bunun ya 4 saat için.
>>>ŞuLee<<
Yeni Üye
Yeni Üye
>>>ŞuLee<<

Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 12/03/08 Mesaj Sayısı : 49 Nerden : İş/Hobiler : Kaçıncı Sınıf :

MesajKonu: Geri: Çocuklarda Travma Ve Travma Sonrası Stres Tepkileri Ve Başa Çıkma Becerileri Semineri   Çocuklarda Travma Ve Travma Sonrası Stres Tepkileri Ve Başa Çıkma Becerileri Semineri EmptyC.tesi Haz. 21, 2008 1:51 pm

Bencede fazla ücreti..öğrenci halimizle nerden bulcaz o kadar parayı... Mad
*.ZUHAL.*
Admin
Admin
*.ZUHAL.*

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 09/03/08 Mesaj Sayısı : 374 Nerden : ::karanlığın olmadığı yerden:: İş/Hobiler : Kaçıncı Sınıf : 2. sınıf

MesajKonu: Geri: Çocuklarda Travma Ve Travma Sonrası Stres Tepkileri Ve Başa Çıkma Becerileri Semineri   Çocuklarda Travma Ve Travma Sonrası Stres Tepkileri Ve Başa Çıkma Becerileri Semineri EmptyC.tesi Haz. 21, 2008 6:11 pm

katılmak isteyenler çıkabilir.ben duyurayım da gerisi kişiye kalmış...
https://marmarapdr.yetkin-forum.com

Çocuklarda Travma Ve Travma Sonrası Stres Tepkileri Ve Başa Çıkma Becerileri Semineri

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası