Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik

Marmara_pdr_2007 Girişliler Paylaşım Sitesi

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Türk Psikologlar Dergisi-STRES

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
*.ZUHAL.*
Admin
Admin
*.ZUHAL.*

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 09/03/08 Mesaj Sayısı : 374 Nerden : ::karanlığın olmadığı yerden:: İş/Hobiler : Kaçıncı Sınıf : 2. sınıf

Türk Psikologlar Dergisi-STRES Vide
MesajKonu: Türk Psikologlar Dergisi-STRES   Türk Psikologlar Dergisi-STRES EmptyCuma Mayıs 02, 2008 9:36 pm

Türk psikologlar derneğinin çıkardığı bir dergi.Stres konusunu çok geniş bi şekilde ele almış.Faydalınabileceğini düşündüğüm için paylaşmak istedim.

BURDAN GÖRÜNTÜLEYEBİLİRSİNİZ
https://marmarapdr.yetkin-forum.com
ÖZKAN
Süper Üye
Süper Üye
ÖZKAN

Erkek
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 19/03/08 Mesaj Sayısı : 228 Nerden : ANTALYA İş/Hobiler : GALATASARAY Kaçıncı Sınıf : 2.SINIF

MesajKonu: Geri: Türk Psikologlar Dergisi-STRES   Türk Psikologlar Dergisi-STRES EmptyCuma Mayıs 09, 2008 11:38 am

saolasın:)
islam
Yeni Üye
Yeni Üye
islam

Erkek
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 11/03/08 Mesaj Sayısı : 3 Nerden : İş/Hobiler : Kaçıncı Sınıf :

MesajKonu: Geri: Türk Psikologlar Dergisi-STRES   Türk Psikologlar Dergisi-STRES EmptySalı Haz. 03, 2008 11:35 pm

ya bu stresi insan daha önce cıkartr da benm raporda kullanırdım mis gibi de olurdu Smile
nese artık kader decez yapcak bişey yok
*.ZUHAL.*
Admin
Admin
*.ZUHAL.*

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 09/03/08 Mesaj Sayısı : 374 Nerden : ::karanlığın olmadığı yerden:: İş/Hobiler : Kaçıncı Sınıf : 2. sınıf

MesajKonu: Geri: Türk Psikologlar Dergisi-STRES   Türk Psikologlar Dergisi-STRES EmptyÇarş. Haz. 04, 2008 9:15 pm

ben onu çook önceden koymuştum.siteyi takip etmeyenler çok şey kaçırıyo da haberleri yoookkk
https://marmarapdr.yetkin-forum.com
ÖZKAN
Süper Üye
Süper Üye
ÖZKAN

Erkek
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 19/03/08 Mesaj Sayısı : 228 Nerden : ANTALYA İş/Hobiler : GALATASARAY Kaçıncı Sınıf : 2.SINIF

MesajKonu: Geri: Türk Psikologlar Dergisi-STRES   Türk Psikologlar Dergisi-STRES EmptyC.tesi Haz. 14, 2008 2:21 pm

hehe:)

Türk Psikologlar Dergisi-STRES

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası